Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| DvojBlog.cz | 2. 6. 2023

Scroll to top

Top

Google aplikace pro vaše podnikání

www.cleverity.cz školení google aplikací, google apps, google gmail

Google aplikace pro vaše podnikání

Google aplikace jsou vhodné pro živnostníky, neziskové organizace a pro všechny společnosti od těch malých až po velké nadnárodní korporace. Proč si myslíme, že  jsou Google Apps for Work tak populární? Jedná se o dostatečně prověřené a kvalitní řešení, kdy si náklady na IT můžete snížit až o 70%. A to už stojí za to.

Vystoupejte do oblak s pomocí Google aplikací

Využijte s výhodou pokročilé možnosti spolupráce a sdílení dokumentů, zefektivněni agendy, přístup k datům odkudkoli. Google aplikace vám přinesou spolehlivé řešení bez zbytečných starostí a investic do IT infrastruktury. Vy se tak naplno můžete starat o svoje podnikání a případné otázky kolem IT problematiky přenést na nás. O kvalitě a jednoduchosti vás přesvědčí i následující údaj. Google aplikace používá v současné době více než 50 miliónů uživatelů. Stále váháte?

Nabízíme vám školení Google aplikací na míru

Chcete poznat a vymáčknout s nabízeného řešení Google aplikací maximum? Neváhejte,  nabízíme vám školení Google aplikací na míru a to buď formou online školení, nebo formou osobního školení na předem domluveném místě. Plně se přizpůsobíme vašim potřebám a připravíme pro vás školení na míru.

A kam až s námi můžete vystoupat?

www.cleverity.cz certifikace google aplikaceNabízíme vám nastavení technologie Google Gmail pod vaší doménu. Jedná se jedno z nejlepší dostupných řešení na našem trhu. Kromě nastavení firemní pošty můžete s velkou výhodou používat textový editor a tabulkový kalkulátor s možností editace v jeden okamžik libovolným počtem spolu-pracovníků. Dokáže snad toto vaše stávající řešení? Ale to není vše, můžete s výhodou použít cloudové úložiště a veškeré dokumenty mít tak neustále přístupné z jakéhokoli místa nebo přes různé mobilní technologie. Onou třešničkou pak může být použití videokonferencí mezi vámi a vašimi kolegy nebo i klienty.

Chcete-li se o možnostech Google aplikací dozvědět více, bez obav kontaktujte Cleverity.cz.

Review Overview

online školení na míru, školení Google Gmail
10
10

vynikající domluva, spokojenost