Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| DvojBlog.cz | 3. 10. 2023

Scroll to top

Top

Jak správně zabalit, využijte MojeObaly.cz

Moje obaly, obalový materiál, balení, krabice, lepenky
Dvojblog
  • On 13. 8. 2015
  • http://www.dvojblog.cz

Jak správně zabalit, využijte MojeObaly.cz

Znáte to všichni. Používáte to všichni. Každý z nás si občas něco zabalil a poslal adresátovi. Problém pak nastává v tom, aby odeslaná zásilka nebyla během její cesty poškozena a adresát převzal zásilku nepoškozenou.
Naštěstí existuje možnost nakoupit kvalitně a levně různý balící materiál například na e-shop stránce MojeObaly.cz.

Obchod se vyznačuje jednoduchým a přehledným designem a nikdo nebude mít problém si vybrat svůj “balící” materiál. Předností obchodu může být integrace služby mojeiD, ale i ceny dopravy začínající na 109,- Kč. Od objednávky ve výši 5000,- Kč je doprava zcela zdarma. Platební metody jsou standardní a to dobírka, převod na účet nebo online platby.

Žijeme v uspěchané době a tak rychlost bývá hodně skloňované slovo. MojeObaly.cz vás v tomto bodě určitě nezklamou. Co by jste řekli na to, že veškerý sortiment je skladem a dodání zboží je tak do dvou dnů? Bezva.

Bublinkové obálky, jednoduše a rychle

Bublinkové obálky jsou asi nejjednodušší cestou jak zboží dobře a rychle zabalit nebo i uložit. Obchod vám nabídne obálky v různých velikostech, které se přesně hodí na váš zamýšlený účel.

Bublinková folie, praskáme si rádi

Bublinková fólie je takovým snovým produktem mého mládí. Možná že i vy jste rádi promačkávali bublinky a měli radost z každého prasknutí. Jejich reálné použití je však dobře ochránit zabalený předmět. Po zabalení si z radosti můžeme nějakou tu bublinku prásknout.

Uzavíratelné ZIP sáčky, praktické řešení

Uzavíratelné ZIP sáčky jsou skvělou volbou pro ty, co chtějí uchovat drobné předměty, nebo předměty opakovaně vyjímat či vkládat. Pokud hrajete deskové hry, chodíte na ryby či máte jiného koníčka, možná je s úspěchem používáte.

Jak vidíte, uvedený výčet produktů je přehledem části možností. Stejně tak, MojeObaly.cz nabízí mnohem větší šíři sortimentu, která vás musí plně uspokojit. A tak jen nezbývá říci, pojďme si to z MojeObaly.cz pěkně zabalit.