Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| DvojBlog.cz | 2. 6. 2023

Scroll to top

Top

Prověřte si své obchodní partnery

prověření obchodních partnerůl
Dvojblog
  • On 2. 6. 2015
  • http://www.dvojblog.cz

Prověřte si své obchodní partnery před tím, než se pustíte do spolupráce

I menší přešlap může v podnikání znamenat konec. Proto je velmi důležité spolupracovat se solidními obchodními partnery, kteří váš byznys posunou správným směrem. Jenomže jak zjistíte, že právě ten či onen subjekt vyhovuje vašim přísným kritériím? Poměrně jednoduše – usednete k počítači a najdete si na webu všechny příslušné informace.

Což znamená strávit celé hodiny a doufat, že se vám podaří data vylovit. Anebo to uděláte mnohem efektivněji a použijete nový online nástroj FIRMO.CZ, který provozuje společnost FORDESK s.r.o.

monitoring firem a osob

Proč se vyplatí používat FIRMO?

FIRMO je v mnoha ohledech revoluční. Nejenže obsahuje veškeré podstatné informace, ale zároveň je servíruje maximálně přehledně a s řadou užitečných funkcí. Za zmínku stojí především „automatický strážce“, který vás upozorní na jakékoliv změny sledovaného subjektu. V současné době je v databázi více než 3 miliony subjektů, o kterých se můžete dozvědět vše na jednom místě. Proklepnout si můžete malé i velké firmy jako například Škofin s.r.o.

Buďme však trochu konkrétnější – jaké informace na FIRMO získáte? V databázi jsou data z obchodního rejstříku, registru živnostenského podnikání, sbírky listin, insolvenčního rejstříku, veřejného seznamu dlužníků a několika dalších zdrojů. Dozvíte se o veřejných zakázkách, dotacích z EU, patentech a obchodních známkách i o volných pracovních místech.

Velmi užitečná funkce je také hledání vazeb osob a firem – stačí zadat název, jméno nebo IČ a okamžitě se dozvíte vše o vzájemném vztahu subjektů, včetně časové souslednosti. Data jsou každý den aktualizována a informace z insolvenčního rejstříku pak dokonce každou hodinu.

nalezení vazeb osob

Základní informace získáte zdarma

Obchodní rejstřík FIRMO.CZ je k dispozici ve dvou verzích. Za základní informace nezaplatíte ani korunu a v placení verzi dostanete kompletní data a cenné finanční ukazatele. Není nic jednoduššího, než si systém zdarma vyzkoušet – třeba na společnosti Home Credit a.s.