Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| DvojBlog.cz | 2. 6. 2023

Scroll to top

Top

RIS® jako klíčový faktor úspěchu

podnikové procesy
Dvojblog
  • On 31. 10. 2014
  • http://www.dvojblog.cz

RIS® jako klíčový faktor úspěchu

IT technologie nejsou jen hračičky. Je důležité si uvědomit, že mohou hrát klíčovou roli v rozvoji a mohou přímo ovlivňovat náš úspěch. Právě na tyto technologie je třeba upozorňovat. O některých se mluví jen málo, což je velká chyba, protože nejsou využity naplno. Rozhodli jsme se, že si zahrajeme na dobrého rádce. Chceme vám představit unikátní systém RIS®. Je to sice z trochu jiného soudku, než jste běžně zvyklí, věříme ale, že to pro mnoho z vás to bude přínosem.

Špičkový pomocník pro jednotlivce i mega firmy

Základem každého úspěchu je přehlednost, pevný řád a maximální efektivita. Platí to v osobním a mnohem více i v pracovním životě. Tyto tři faktory jsou klíčové při podnikání a rozvíjení firmy. Pokud totiž podnikáte, máte na starost hned několik úseků. Je třeba se starat o účetnictví, věnovat se obchodu, spravovat majetek, rozvíjet marketing apod. Nad všemi oblastmi je nutné mít absolutní kontrolu, jinak si koledujete o problémy. Řešení do této složité oblasti přináší ekonomický software RIS®, který je vhodný pro drobné podnikatele i velké firmy.

podnikové procesy

Síla ukryta v modulovém řešení

RIS® je racionalizovaný informační systém, který umožňuje řídit firmu maximálně efektivně. Výjimečný je, protože má modulové řešení. Pokrývá tedy všechny potřeby firmy (RIS® obsahuje například účetní systém, modul pro evidenci majetku, skladu či obchodu, modul pro výrobu atd.). Vedení firmy má tedy vždy dokonalý přehled o veškerém dění. Je tak možné rychle reagovat na všechny změny, které se v podniku dějí a nasměrovat činnost na daný problém.

TOP RIS

4 různá řešení

Aby bylo dosaženo maximální spokojenosti u všech malých i velkých firem, byl podnikový IS RIS vytvořen ve 4 variantách. Je to Podnikový informační systém RIS, Manažerský systém TOP-RIS, Ekonomický software RIS Start a Výrobní podnikový systém AR-RIS. Kompletní informace o všech variantách najdete na saul.cz.

RADA na závěr – pokud chcete vést úspěšný podnik, je veledůležitá motivace. Více o ní zde.