Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| DvojBlog.cz | 31. 1. 2023

Scroll to top

Top

Tepelné čerpadlo pro rodinný dům výhodně

Tepelné čerpadlo pro dům
Dvojblog
  • On 27. 10. 2016
  • http://www.dvojblog.cz

Tepelné čerpadlo pro rodinný dům výhodně

Ano, v dnešní době se domácí pán může porozhlédnout po mnoha způsobech vytápění. Pokud je ještě k tomu dostatečně chytrý nebo vzdělaný, snaží se o to, aby náklady na vytápění při zachování optimálního pocitu pohodlí nestály příliš mnoho. Ale i majitelé staršího způsobu vytápění, díky kotlíkové dotaci, mají šanci na značnou úsporu a získání moderního způsobu vytápění.

Společnost Sutherm s.r.o. jako kvalitní dodavatel a váš partner

Pokud hledáte spolehlivého partnera, pak se s důvěrou můžete obrátit na certifikovaného partnera společnosti Samsung a vybrat si společnost Sutherm s.r.o. Možná se ptáte, proč zrovna Sutherm? Vydržte, pokusím se sdělit to, co mě na nabídce osobně zaujalo.

Výhoda číslo jedna šetří nejen váš čas ale i peněženku

Předně si můžete zažádat o nabídku na míru. Stačí vyplnit jednoduchý formulář na webu. V nejbližší době Vás bude kontaktovat specialista společnosti a nezávazně a zdarma vyhotoví nabídku.

Případně také provede obhlídku domu, kde má být systém instalován

To vše bude pro vás zcela zdarma. To je přece skvělé, ne? Tak na co čekáte?

Výhoda dvě je moderní tepelné čerpadlo pro rodinný dům

Sutherm je dodavatelem tepelných čerpadel od společnosti Samsung s názvem Eco Heating Systems, které jsou známé svojí špičkovou účinností. Na webu je ukázána reálná spotřeba v domě 6+1 ve středočeském kraji včetně nastavených provozních podmínek. Příjemné je, že si sami můžete jednoduše spočítat vaší přibližnou úsporu a návratnost investice.

Výhoda tři je zajištění kotlíkové dotace

Společnost SUTHERM s.r.o. je partnerem a distributorem tepelných čerpadel Samsung pro Český trh. Zároveň je kvalifikovanou firmou pro realizace otopných soustav TČ Samsung. Jako certifikovaná společnost vám může zajistit vyřízení takzvané „kotlíkové dotace“, nebo zajištění čerpání z fondu zelená úsporám apod.

Všechny tyto výhody spolu s kvalitním dodavatelem a značkovým řešením Samsung vás opravdu nenechají chladným a to doslova.