Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

| DvojBlog.cz | 3. 10. 2023

Scroll to top

Top

Vložte svoje foto vzpomínky do unikátního kalendáře

Fotokalendáře HappyFotto, dárek
Dvojblog
  • On 20. 10. 2016
  • http://www.dvojblog.cz

Vložte svoje foto vzpomínky do unikátního kalendáře

Přemýšlíte už o kalendáři na nový rok? Co takhle pořídit si takový, jaký nikdo jiný nemá?! HappyFoto přináší personalizovaný fotokalendář pro každého, kdo si chce uchovat cenné momenty svého života. Může to být i skvělý tip na vánoční či novoroční dárek!

Fotokalendáře HappyFotto, dívky

Jedinečný kalendář s fotografiemi poslouží celoročně nejen k vašemu vlastnímu potěšení, ale třeba i jako vynikající dárek pro vaše blízké. Forma kalendáře přitom může být různá. Oblíbené jsou nástěnné, stolní, plánovací i roční kalendáře.

Výroba fotokalendáře je snadná

Vyrobit si je můžete v počítači programu HF Designer nebo online na webové stránce společnosti HappyFoto, a dokonce i v aplikaci pro iPad nebo iPhone.

Není to nic složitého, navrhnout a objednat takový kalendář zvládne i osmileté dítě

Navíc se na kalendáři můžete řádně kreativně vyřádit, protože budete mít při výrobě k dispozici velký výběr různých předloh, pozadí a zajímavých efektů. Až si kalendář vytvoříte, bude vás program srozumitelně instruovat o tom, jak si výrobek objednat. Doba zpracování objednávky jsou tři pracovní dny.

Kde vám vyrobí krásný fotokalendář?

Kalendáře HappyFoto tiskne v rakouské laboratoři digitálně na kvalitní papír (250 g/qm) nebo je vyvolává na fotopapír tradiční chemickou cestou stejně jako klasické fotografie. Fotopapír, který používá HappyFoto na své kalendáře, je opatřen vrstvou, na které nezanecháte otisky prstů.

Fotokalendáře HappyFotto, dívka

Ceny a více informací najdete na stránkách www.happyfoto.cz

Nevíte-li, jak stáhnout aplikaci HappyFoto-MOBILE? Mrkněte na stránky www.happyfotomobile.cz